Autor Wątek: Wspólne wyjazdy na plażę  (Przeczytany 25998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dorsz123

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Karma: +0/-0
Wspólne wyjazdy na plażę
« dnia: Listopada 05, 2013, 12:16:26 am »
Witam chciałbym namówić wszystkich forumowiczy do pisania i szukania chętnych do wspólnego wyjazdu na plażę i nie tylko...
Wiem że na pewno znajdzie się kilku chętnych i z polski i z wybrzeża. Wiadomo że wyjazd dla jednej jest niezbyt miły ponieważ samemu zazwyczaj nic się nie chce, a tak nowi znajomi gadka ryby i cała wyprawa nakręca nas na nowy wyjazd.



mibior

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 27
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 05, 2013, 10:05:40 am »
Doskonały pomysł na wspólne i tańsze wyjazdy w różne odległe miejsca! Widzę tu na forum różne działy wspólnych wyjazdów i tak na przykład ten poświęcony jest surfcastingowi. U mnie na 70% szykuje się wyjazd nad morze w poniedziałek 11.11.2013 trasa przejazdu, to Bobolice, Koszalin, Mielno.

mibior

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 27
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 05, 2013, 01:23:23 pm »
Jeśli pogoda dopisze, to już wiem, że pojadę. Wolne dwa miejsca start ze Szczecinka przez Bobolice, Koszalin, Mścice lub Suchą Koszalińską finał w Unieściu, a wieczorem w Łazach. Łowimy cały dzień i w nocy do 23:00. Ktoś chętny?

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Umawialnia - wyjazd na plaże - metoda surfcastingowa
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 16, 2013, 06:34:29 pm »
Mam dwa wolne miejsca na wyjazd plażowy w poniedziałek, wtorek i środę 18-19-20 listopad. Miejsce połowu Unieście (Radary). Wyjazd ze Szczecinka przez Bobolice Koszalin Mielno. Ktoś chętny?

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 14, 2013, 07:54:14 pm »
Organizujemy wyjazd surfcastingowy w środę tj. 18.12.2013. Miejsce spotkania i połowu Unieście-Mielno wczesne godziny, a po zachodzie słońca polujemy na turboty i stornie w Łazach. Ktoś chętny do wspólnego wędkowania? Znajdzie się jedno miejsce w samochodzie ze Szczecinka

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 18, 2013, 09:28:53 pm »
Krótki reportaż z wyprawy z dnia 18 grudnia 2013, więcej na [url=http://cwanaryba.pl/index.php/component/content/article/75-filmy-wedkarskie/182-filmy-wedkarskie]http://cwanaryba.pl/index.php/component/content/article/75-filmy-wedkarskie/182-filmy-wedkarskie[/url]

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Planowany surfcasting
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 21, 2013, 10:58:00 pm »
Witam, zapraszam wszystkich na wspólne wędkowanie metodą surfcasting w Mielnie w poniedziałek dnia 23.12.2013. Jest jedno wolne miejsce w samochodzie z miejscowości Szczecinek, wyjazd o 06:00, powrót ok godziny 15:00

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Pożegnanie roku na plaży
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 24, 2013, 01:53:15 pm »
Zapraszam na ostatni w tym roku wyjazd na plażę i łowienie metodą surfcasting. Wyjazd dnia 27.12.2013, miejsce połowu Unieście-okolice kanału

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Rozpoczęcie sezonu 2014-Wyjazd surfcastingowy
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 01, 2014, 12:55:13 pm »
Organizujemy wyjazd 02.01.2014 do Unieścia na wędkowanie z plaży. Zapraszam do wspólnego wędkowania.

Pawel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 04, 2014, 09:49:34 am »
czy jest szansa dołączyć do was w celu m.in nauki i poznania innych wędkarzy? pozdrawiam!

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 04, 2014, 04:32:10 pm »
Kolego oczywiście zapraszamy do wspólnego wyjazdu! Jutro 05.01.2014, czyli w niedzielę jesteśmy na wędkowaniu surfcastingowym w Unieściu. Zapraszamy! Kontakt telefoniczny 512 524 042 (Robert).Przesyłam zdjęcia z początku sezonu surfcastingowego 2014.

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Wypad na turbota i stornie.
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 06, 2014, 04:29:49 pm »
Zapraszam wszystkich na eksperymentalny wyjazd surfcastingowy w celu połowu storni i turbota z plaży. Wyjazd jest połączony z wędkowaniem nocnym do godziny 01-02! Potrzebna jest spora liczba wędkujących w celu sprawdzenia nowego łowiska w okolicach Łaz. Potrzeba zabrania ze sobą filetów z okoni, lub świeżych śledzi. Kto zadeklaruje swój wyjazd? Data wyjazdu do ustalenia w przyszłym tygodniu.

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Ekstremalne wędkowanie w Łazach koło Mielna
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 16, 2014, 05:51:20 pm »
Potwierdzam w dniu 19.01.2014 (sobota) wyjazd na nocne ekstremalne wędkowanie w Łazach koło Mielna. Jeśli pogoda się nie zmieni celem wędkarskich zmagań będzie stornia i turbot. Zapraszam wszystkich zainteresowanych. Gwarantujemy dla wszystkich łowiących przynęty w postaci filetów ze szproty.

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 19, 2014, 03:45:04 pm »
Sprawozdanie z tego nocnego wyjazdu znajdziecie tu: [url=http://cwanaryba.pl/index.php/wedkarstwomorskie-surfcasting/189-polowy-storni-i-turbota]http://cwanaryba.pl/index.php/wedkarstwomorskie-surfcasting/189-polowy-storni-i-turbota[/url]

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Nocne wędkowanie w Darłówku
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 09, 2014, 04:16:19 pm »
Ktoś chętny na nocne wędkowanie w Darłówku z główek? Wyjazd to kontynuacja eksperymentu z flądrami i turbotami w okolicach Mielna i Darłówka. Do łowienia konieczny jest tripod ze względu na betonowe podłoże łowiska. Wyjazd w poniedziałek, wtorek lub środę (decyduje pogoda, w który dzień ma być wyjazd).

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Środowy surfcasting w Unieściu.
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 10, 2014, 11:50:33 pm »
Zapraszam wszystkich na cały dzień i pół nocy wędkowania z cwanąrybą w Unieściu z plaży. Wyjazd w środę  12.02.2014

Jarek Jaro

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 212
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 12, 2014, 06:24:38 pm »
Witam Panowie,macie rozeznanie odnosnie rew i ryb jakie biora w okolicy Laz pomiedzy jeziorem Jamno a jeziorem Bukowo ?.Wybieramy sie w te okolice poraz pierwszy i nie wiemy dokladnie czego mozemy sie spodziewac.Licze na wasza pomoc i z gory dziekuje,Jaro :-)

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 13, 2014, 12:23:53 am »
[quote author=Jarek Jaro link=topic=21.msg78#msg78 date=1392225878]
Witam Panowie,macie rozeznanie odnosnie rew i ryb jakie biora w okolicy Laz pomiedzy jeziorem Jamno a jeziorem Bukowo ?.Wybieramy sie w te okolice poraz pierwszy i nie wiemy dokladnie czego mozemy sie spodziewac.Licze na wasza pomoc i z gory dziekuje,Jaro :-)
[/quote]
Napisz kiedy jedziesz wędkować w tych okolicach, określ chociaż miesiąc połowu. Właśnie wróciliśmy z Unieścia i okolicy Łaz. Cały dzień ani brania, dopiero pod wieczór na filety ze śledzia złowiłem dwie stornie. Wieczorem do 21:00 złowiliśmy tylko jedną stornie również na śledzia. Wszystkie ryby bez wymiaru! Pogoda była średnia, stan wody mały i cofnięty, dużo wypłyceń w okolicy Kanału. Najgłębsze miejsca na dzień do następnego sztormu w Unieściu to 500-600 m na wschód od kanału, natomiast w Łazach godne polecenia jest odcinek na przeciwko pola biwakowego najbardziej wysuniętego na wschód miejscowości. Za siedem dni jadę tam ponownie na nocne wędkowanie. Celem połowu ma być stornia i dorsz na filety.

Jarek Jaro

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 212
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 13, 2014, 08:19:33 am »

Witam wybieramy sie w ta sobote tj,15 Lutego.Szukamy nowych ciekawych  miejsc poniewaz sztorm Xawery poprzesuwal rewy przy ujsciu kanalu Jamnenskiego.Odcinek przy radarach ? tam nie bylem w tym roku na rybach.Ale ciekawi mnie dziewicze miejsce za Lazami w kierunku Darlowa.Natomiast nad kanalem spedzilem trzy ostatnie dni,w sobote 9 lutego wyjalem dwa leszcze kazdy po    52 cm a kolega wyjal srebrniaka 48 cm na trzy kukurydze a branie bylo tak szybkie i ostre ze ryba wciagnela wedke do morza.Potem bylismy jeszcze w niedziele 10 lutego i w poniedzialek 11 i nic nawet brania.Jeszcze mysle o rzece Czerwonce czy moze tam nie pojechac w ta sobote a moze i w niedziele :) mam jeszcze dwa dni na podjecie decyzji chyba ze Panowie mi cos podpowiedza.Milego dnia :) Jaro.

mibior

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 27
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 13, 2014, 07:48:39 pm »
[quote author=Jarek Jaro link=topic=21.msg81#msg81 date=1392275973]

Witam wybieramy sie w ta sobote tj,15 Lutego.Szukamy nowych ciekawych  miejsc poniewaz sztorm Xawery poprzesuwal rewy przy ujsciu kanalu Jamnenskiego.Odcinek przy radarach ? tam nie bylem w tym roku na rybach.Ale ciekawi mnie dziewicze miejsce za Lazami w kierunku Darlowa.Natomiast nad kanalem spedzilem trzy ostatnie dni,w sobote 9 lutego wyjalem dwa leszcze kazdy po    52 cm a kolega wyjal srebrniaka 48 cm na trzy kukurydze a branie bylo tak szybkie i ostre ze ryba wciagnela wedke do morza.Potem bylismy jeszcze w niedziele 10 lutego i w poniedzialek 11 i nic nawet brania.Jeszcze mysle o rzece Czerwonce czy moze tam nie pojechac w ta sobote a moze i w niedziele :) mam jeszcze dwa dni na podjecie decyzji chyba ze Panowie mi cos podpowiedza.Milego dnia :) Jaro.
[/quote]
Na luty najlepszy wydaje mi się w tych okolicach brzeg blisko kanału Jamnenskiego. W tym miejscu wyniki są i tak najlepsze. Jeśli chodzi o Łazy, to można się porwać na marsz do trzecich kołków (falochronów) od Łaz na wschód. To wyczerpujący marsz, choć gdy brzeg zamarznięty trudy będą mniejsze niż latem. Czerwonka, to dobre łowisko dla spinningistów w okresie marzec kwiecień (troć). Dla surfcastingowców Ustrońska plaża przy czerwonce potrafi zniechęcić licznymi zaczepami. Jestem trochę szaleńcem w podejmowaniu decyzji, gdzie łowić i dla eksperymentu wybrałbym odległą plażę przy trzecich kołkach na wschód od Łaz. To wyzwanie, bo nikt w tym okresie tam nie wędkuje. W tych okolicach leszcz się już tarł trzy tygodnie temu!!!!!! Dlatego, ta zima może być ciekawa i leszcze mogą pojawić się w tej sytuacji w dziwacznych na tą porę roku miejscach. Jeśli jesteście tak szaleni jak my surfcastingowcy z CwanejRyby, to fajnie by było połączyć statystyki wyjazdów, a w dni wspólnych wyjazdów rozstawić się w różnych miejscach na odcinku kilku kilometrów. Da to odpowiedzi na wiele pytań.

marbed82

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 439
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 13, 2014, 08:31:34 pm »
kolego Jarek Jaro rozumiem, że troć na surfa (na grunt)?wrzućcie fotki jak macie (trotki oczywiście:)).
p.s. łowiliście na robaka czy może mieliście coś ciekawszego?
https://www.youtube.com/user/marbed82/videos

Jarek Jaro

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 212
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 13, 2014, 10:08:05 pm »
marbed82 wrzuce fotki jak tylko zmniejsze ich pojemnosc :-) a lapalismy z gruntu na peczek czerwonych robakow,martwe rybki,filety z fladry i kolega Tomek zalozyl trzy kukurydze na hak i po niecalych trzydziestu minutach wziela troc.Tak agresywnie ze nikt z naszej trojki nie widzal brania a wedka byla juz cala w wodzie :-) Mi natomiast dopisalo szczescie i praktycznie pod sam koniec lowienia zlapalem dwa leszcze w przeciagu pietnastu minut jeden mial 52 cm drugi byl troszke mniejszy :-) Trzeba probowac i kombinowac,pozdrawiam :-)

Jarek Jaro

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 212
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 13, 2014, 10:46:25 pm »
mibior Podjalem decyzje z kolegami ze jednak pojedziemy na ryby do Uniescia nad kanal od strony Uniescia :-) ale mam pewne obawy odnosnie spokoju i ciszy na plazy  poniewaz od soboty  do niedzieli zaczynaja sie zimowe zawody w Kitesurfingu i miedzynarodowy zlot morsow.Obawiam sie nawalu turystow i gapiow :-)  Zawitamy przed osma na kanale i jesli bedzie gwar i charmider to jedziemy do Laz :-) Jestem otwarty na wspolne wyjazdy na rybki :-) za tydzien moze dwa mamy plany zostac na  noc,ale duzo zalezec bedzie od pogody :-) Dziekuje za cenne rady przydadza sie :-) nie chce obiecywac ale niebawem powinienem miec zdjecia plaz  z lotu ptaka od Mielna do Laz wtedy bedziemy wiedziec gdzie i jak sa usytuowane rewy :-)  Pozdrawiam Jaro.

Jarek Jaro

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 212
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 13, 2014, 11:02:53 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=StRHjCpdMHM&feature=c4-overview&list=UUD49mMtK3KpdVLntpm_BxjA

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Odp: Umawialnia - wyjazdy plażowe jak i inne
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 13, 2014, 11:21:59 pm »
[quote author=Jarek Jaro link=topic=21.msg85#msg85 date=1392327985]
mibior Podjalem decyzje z kolegami ze jednak pojedziemy na ryby do Uniescia nad kanal od strony Uniescia :-) ale mam pewne obawy odnosnie spokoju i ciszy na plazy  poniewaz od soboty  do niedzieli zaczynaja sie zimowe zawody w Kitesurfingu i miedzynarodowy zlot morsow.Obawiam sie nawalu turystow i gapiow :-)  Zawitamy przed osma na kanale i jesli bedzie gwar i charmider to jedziemy do Laz :-) Jestem otwarty na wspolne wyjazdy na rybki :-) za tydzien moze dwa mamy plany zostac na  noc,ale duzo zalezec bedzie od pogody :-) Dziekuje za cenne rady przydadza sie :-) nie chce obiecywac ale niebawem powinienem miec zdjecia plaz  z lotu ptaka od Mielna do Laz wtedy bedziemy wiedziec gdzie i jak sa usytuowane rewy :-)  Pozdrawiam Jaro.
[/quote]
Zawody raczej uniemożliwią Wam połowy, ale stwierdzicie to dopiero na miejscu. Wspomniane zdjęcia z lotu ptaka przydadzą się bardzo. Czekamy na nie ! Gratuluję trotki, szkoda, że taka mała...Możecie spróbować 800 metrów przed kanałem, w pobliżu płyt betonowych. Tam jest często pierwsza siatka rybacka i skutecznie w czystej wodzie zatrzymuje ona ławice leszcza, które widząc ja krążą w pobliżu szukając przejścia blisko brzegu. W połowie grudnia łowiliśmy tam leszcze 20 metrów od brzegu!