Autor Wątek: Pozwolenie  (Przeczytany 171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kris30

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
Pozwolenie
« dnia: Września 29, 2014, 07:03:19 pm »
Witam chciałbym zacząć łowić z plaży chciałbym  się dowiedzieć gdzie osoby z Koszalina załatwiają sobie pozwolenie



Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Odp: Pozwolenie
« Odpowiedź #1 dnia: Września 30, 2014, 07:12:37 am »
[quote author=kris30 link=topic=86.msg1074#msg1074 date=1412010199]
Witam chciałbym zacząć łowić z plaży chciałbym  się dowiedzieć gdzie osoby z Koszalina załatwiają sobie pozwolenie
[/quote]
Najlepiej osobiście wstawić się w Darłowskim lub Kołobrzeskim Inspektoracie. Można również przez pocztę sprawy załatwić, ale skoro mieszkasz w Koszalinie, to pojedź tam dzwoniąc jednak do nich wcześniej.

kris30

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Karma: +0/-0
Odp: Pozwolenie
« Odpowiedź #2 dnia: Września 30, 2014, 09:41:10 am »
dzięki wielkie i pozdrawiam

Pablo

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 107
  • Karma: +0/-0
Odp: Pozwolenie
« Odpowiedź #3 dnia: Września 30, 2014, 05:46:40 pm »
cos mi swita,ze mozna nawet w koszalinie zalatwic, ktos cos o tym wie, slyszal? lub w mielnie. kurde nie pamietam, pare miesiecy temu jakas osoba mowila mi,ze nie ma potrzeby jazdy do darlowa lub kolobrzegu  .

marek_mariola

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 111
  • Karma: +0/-0
Odp: Pozwolenie
« Odpowiedź #4 dnia: Września 30, 2014, 08:24:00 pm »
Witam kolegów.
Chcę zwrócić uwagę na obowiązujące zarządzenie mówiące o stałych obwodach ochronnych, godzinach i sposobach połowu.

Na stronie Inspektoratu Morskiego w Kołobrzegu nie znalazłem zmiany tego przepisu, a w rozmowach między wędkarzami słyszałem, że jest jakieś nowe zarządzenie. Główna zmiana miała polegać na tym, że jest możliwość legalnego połowu sportowego na główce portowej w Kołobrzegu.

Jeśli ktoś z kolegów dysponuje takim aktem prawnym proszę o informację.

Pozdrawiam Marek