Autor Wątek: Brak klubu lub stowarzyszenia Surfcastingowego w koszalinie.  (Przeczytany 261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Brak klubu lub stowarzyszenia Surfcastingowego w koszalinie.
« dnia: Października 21, 2015, 01:04:14 pm »
Nie wiem dlaczego, ale w tak dość dużym mieście jak Koszalin brak jest stowarzyszenia lub klubu zrzeszającego miłośników surfcastingu. jaka jest tego przyczyna? przecież najlepsze łowiska leszcza morskiego znajdują się o kilka kilometrów od Koszalina! Na plaży w Mielnie, Gąskach, Unieściu i  Łazach brak zainteresowania eksperymentów i poszukiwań nowych metod i gatunków ryb. Znam nieliczną grupę wędkarzy, którzy przyczynili się do rozwoju surfa w tym regionie, jednak tylko mała garstka z nich powiązana jest z miastem Koszalin.



musolex

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 59
  • Karma: +0/-0
Odp: Brak klubu lub stowarzyszenia Surfcastingowego w koszalinie.
« Odpowiedź #1 dnia: Października 22, 2015, 09:20:05 pm »
Jestem jak zawsze za by poznać ludzi i móc z nimi pojechać na łowisko.. " we dwóch zawsze raźniej" : )

Administratos

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 450
  • Karma: +0/-0
Odp: Brak klubu lub stowarzyszenia Surfcastingowego w koszalinie.
« Odpowiedź #2 dnia: Października 23, 2015, 12:12:52 am »
To już pierwszy krok i takich wyjazdów jest już coraz więcej, jednak...Stowarzyszenie przydałoby się do organizowania zawodów i imprez masowych. Po ostatnich podwyżkach opłat za imprezy większość indywidualnych jednostek zrezygnowało z organizowania zawodów. Stowarzyszenie, lub klub łatwiej nakłoni miasto Koszalin na dofinansowanie do zawodów i podobnych spotkań zorganizowanych na plaży z wędką. Są już w naszym kraju większe i mniejsze zawody surfcastingowe, jednak nie organizowane przez Koszalin. Warto coś w tej kwestii zmienić. Przyczyni się to też do promocji regionu. Mielno nie chce atomu, ale też nie chce, lub nie umie zorganizować zawodów wędkarskich, choć posiada najlepsze łowiska leszczy morskich w Polsce!

musolex

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 59
  • Karma: +0/-0
Odp: Brak klubu lub stowarzyszenia Surfcastingowego w koszalinie.
« Odpowiedź #3 dnia: Października 26, 2015, 04:41:38 pm »
Organizacja takich zawodów to świetny pomysł. Typowo wędkarskich zawodów nigdy nie organizowałem, ale inne imprezy owszem. Myślę, że wspólnymi siłami udało by się zorganizować dobre zawody. Jeżeli chodzi o uczestników myślę, że też by się sporo uzbierało.

marbed82

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 439
  • Karma: +0/-0
Odp: Brak klubu lub stowarzyszenia Surfcastingowego w koszalinie.
« Odpowiedź #4 dnia: Października 26, 2015, 07:29:54 pm »
[quote author=musolex link=topic=123.msg1593#msg1593 date=1445541605]
Jestem jak zawsze za by poznać ludzi i móc z nimi pojechać na łowisko.. " we dwóch zawsze raźniej" : )
[/quote]

jeździmy cały czas, Administratos cały czas namawia do wspólnych wyjazdów i jakoś chętnych nie ma (dziś siedzą na plaży i łowią, zawsze możesz dojechać). Zapraszamy!!!

[quote author=musolex link=topic=123.msg1595#msg1595 date=1445874098]
Organizacja takich zawodów to świetny pomysł. Typowo wędkarskich zawodów nigdy nie organizowałem, ale inne imprezy owszem. Myślę, że wspólnymi siłami udało by się zorganizować dobre zawody. Jeżeli chodzi o uczestników myślę, że też by się sporo uzbierało.
[/quote]

szkoda, że rok temu jak organizowaliśmy zawody nie zaszczyciłeś nas swoją osobą  ;). wszyscy zawsze chętni do tego czego akurat nie ma, a jak jest to chętnym akurat wypadają ważniejsze sprawy.  ;)

p.s. czekam na wieści z plaży, warto nawet jeśli jesteś sam podzielić się informacjami!
https://www.youtube.com/user/marbed82/videos

musolex

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 59
  • Karma: +0/-0
Odp: Brak klubu lub stowarzyszenia Surfcastingowego w koszalinie.
« Odpowiedź #5 dnia: Października 27, 2015, 02:14:09 pm »
Administratora poznałem jakiś czas temu na plaży i tak samo od niedawna znam to forum i od tamtego momentu staram się codziennie śledzić tematy. Dzisiaj mam na 15 do pracy. W czwartek jadę zrobić opłatę bo niestety się skończyła i jak dobrze pójdzie i pogoda pozwoli w czwartek po południu odwiedzę nasze morze :)

marbed82

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 439
  • Karma: +0/-0
Odp: Brak klubu lub stowarzyszenia Surfcastingowego w koszalinie.
« Odpowiedź #6 dnia: Października 27, 2015, 08:58:23 pm »
opłatę możesz zrobić przez internet i wystarczy mieć przy sobie tylko dowód wpłaty. zatem jeśli jedziesz do Darłowa czy Kołobrzegu tylko z zamiarem dokonania wpłaty to myślę, że możesz sobie zaoszczędzić niepotrzebnych wydatków i czasu.
p.s. połamania!
https://www.youtube.com/user/marbed82/videos

musolex

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 59
  • Karma: +0/-0
Odp: Brak klubu lub stowarzyszenia Surfcastingowego w koszalinie.
« Odpowiedź #7 dnia: Października 27, 2015, 10:00:38 pm »
A ja zawsze specjalnie jeździłem po kawałek sztywniejszej kartki ;; W takim razie będę jeszcze szybciej nad wodą : )
P.S Nie dziękuje